Rezervační řád


Rezervace a blokace termínu

V období od 15.6. do 15.9. v letní sezóně a od 15.11. do 30.4. v zimní sezóně je možné vybrat jen týdenní termíny vždy od soboty do soboty. Vánoční a silvestrovský termín je možné vybrat pouze minimálně 4 noci.
Příjezd od 14:00 hod, Odjezd do 11:00 hod
Rezervace se provádí na našich webových stránkách, po vyplnění a odeslání online rezervačního formuláře (4 kroky) bude generován daňový doklad (pro forma faktura – 50%ceny) a odeslaná na příslušný email klienta. Splatnost faktury je 5 dní.
Termín bude nezávazně rezervován do doby připsání zálohy na účet provozovatele. (graficky označeno v kalendáři online rezervačního formuláře)
Bezprostředně po úhradě bude termín rezervován závazně. (graficky označeno v kalendáři online rezervačního formuláře)
21 dní před termínem nástupu bude automaticky vygenerován druhý daňový doklad (pro forma faktura – 50%ceny) a odeslaná na příslušný email klienta. Splatnost faktury jsou 3 dny.
Po připsání druhé zálohy na účet provozovatele obdrží klient na svůj email voucher a veškeré informace k pobytu včetně návodů k obsluze domu. Tento email je generován automaticky.
V případě, že klient neuhradí druhou zálohu do 7-mi dnů od odeslání emailu s DD, rezervace je zrušena a termín je uvolněn k dalšímu obchodování. První záloha propadá ve prospěch provozovatele jako storno poplatek.
Jestliže je nástup na zvolený termín pobytu dříve než 21 dní před rezervací, je generován jeden daňový doklad na celou částku. Po připsání celé zálohy na účet provozovatele obdrží klient na svůj email voucher a veškeré informace k pobytu včetně návodů k obsluze domu.
Všechny zálohy na pobyt jsou nevratné a nevyužití již zaplaceného pobytu neopravňuje klienta k požadavku vrácení peněz.Provozní řád


Obecné

Po pokojích není dovoleno chodit ve venkovní obuvi.
Je zakázáno stěhování veškerého nábytku a vybavení pokojů.
Využití domácí elektrické sítě v ložnicích je možné pouze pro osobní elektrické a elektronické spotřebiče (mobil, notebook, DVD přehrávač apod.). Není dovoleno zapojovat do sítě zařízení s vysokým odběrem proudu (klimatizace, apod.).
Veškeré vnitřní prostory jsou nekuřácké. Kouření je povoleno pouze na terase domu.
Není povoleno porušovat noční klid od 22:00 hod. V případě porušení nočního klidu je klient povinen uhradit pokutu ve výši 200 EUR.
Veškeré vybavení domu smí klient využívat v souladu s účelem daného vybavení, například: stůl není taneční parket.
Lyžařské boty se ukládají do šatny u vstupu do domu na připravený sušící rám. Je zakázáno do domu nosit lyže. Je zakázáno pohybovat se v prostorách domu v lyžařských botách.


Ložnice

Ložnice je vybavena ložním prádlem s pilow programem. Ložní povlečení není součástí vybavení.
V postelích je zakázáno konzumovat veškeré jídlo a pití. Není dovoleno na postelích chodit, skákat, běhat.


Jídelna

Jídelna je vybavena jídelním stolem a židlemi pro osm stolujících. Jídelní servis je součástí výbavy domu. Klientům je k dispozici veškerá jídelní keramika (talíře, misky, hrnky, šálky), sklenice na nealko, sklenice a poháry na víno a alkohol, střední set příborů. Jídelna je vybavena jednou dětskou stoličkou.


Kuchyně

Plně vybavená kuchyně obsahuje lednici cca 400l, 4ploténkovou elektrickou desku, el. troubu, myčku nádobí, MW troubu, varnou konvici, toustovač. V úložných prostorách je uloženo kuchyňské nádobí, hrnce, pánvičky, veškeré ruční náčiní pro možnost vaření.
K dispozici je jar na nádobí, základní koření, kuchyňské potřeby, houby, utěrky.
V kuchyni je i prostor pro ukládání odpadu. Odpad je nutno třídit do 5 skupin:
1. sklo, 2. Plasty, 3. Papír, 4. Kov, 5. Komunální odpad. Pro každou složku je zde kontejner s označením a s plastikovým pytlem uvnitř. Plný a zavázaný pytel uloží klient do prostoru garáže a použije nový pytel, který je k dispozici uložený nad lednicí.


Koupelna a WC

Koupelna s hydromasážní vanou, sprchovým koutem, umyvadlem a WC je v podkroví. Koupelna není vybavena ručníky, hygienické prostředky v omezené míře, 2 ruličky toaletního papíru na týden.
K dispozici fén na vlasy. Využití domácí elektrické sítě v koupelně je možné pouze pro osobní elektrické spotřebiče (fén, kulma, holící stojek).